Wyjątkowy kalendarz książkowy dla kobiety i nie tylko

Organizacja całego roku w jednym miejscu? To możliwe. Oczywiście przyda się nie tylko kalendarz książkowy, ale też trochę konsekwencji i długopis. Kalendarz i długopis można dać w prezencie, a więc poszukajmy czegoś dla konkretnej osoby i zakupmy jej, czy też jemu, prezent idealny na święta!

Prosty, czy wyszukany?

W księgarniach mamy dziś spory wybór kalendarzy książkowych, które można dopasować do siebie, lub też osoby obdarowanej pod wieloma względami. Mogą to być:

– grubość okładki i materiał, z którego jest zrobiona,
– zawartość w formie prostych stron z datami,
– dodatkowe treści,
– zdjęcia,
– kolorystyka.
Już tylko tych kilka cech pozwoli wybrać produkt idealny dla konkretnej osoby. Istotny będzie też rozmiar kalendarza. Najczęściej są one oferowane w formie A5, lub B6, ale często można je dostać także w wersjach kieszonkowych. Kalendarz pełen przepisów będzie idealnym upominkiem dla zapalonego kucharza, a humorystyczny, jak “Kalendarz 2022” Ptaszek Staszek to coś dla osób, które lubią mieć pod ręką coś, co poprawi im humor. Warto zastanowić się też nad pozycją “Kalendarz 2022. Rok Dobrych Myśli” Beaty Pawlikowskiej, która co roku wydaje nową wersję pozytywnie nastrajających książek tego typu.

Jak powinien wyglądać kalendarz idealny?

To już kwestia gustu, który albo musimy znać, albo dopytać obdarowywanego. Kolorowa okładka pełna kwiatów, geometryczne, dosyć surowe wzory, czy też zdjęcia z całego świata. Opcji jest mnóstwo, należy tylko sięgnąć po jedną z nich. Kobiecy kalendarz mógłby mieć miejsce na listy zakupów, na plan dnia, czy też odrobinę przestrzeni na notatki z każdego etapu miesiąca. To wszystko jest jednak kwestią dyskusyjną. Kalendarz książkowy z gumką trzymającą okładkę, z przekładką ze wstążki, czy też z zapięciem na zatrzask. Wygoda i trwałość również są bardzo ważne, szczególnie jeśli jest to książka, z której korzysta się dosyć często.
Stosując się do kilku wymienionych tu kwestii, można dosyć szybko znaleźć wyjątkowy kalendarz dla kobiety, mężczyzny, czy też dziecka.

About the Author

You may also like these