O firmie BuildDream

Firma o wieloletnim doświadczeniu, realizująca projekty remontowo – budowlane o różnych stopniach trudności.

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a doświadczona kadra fachowców sprosta każdym stawianym zadaniom. Używamy wysokiej jakości narzędzi i współpracujemy z największym firmami dostarczającymi nowoczesne technologie. Nasze rozwiązania opierają się na sprawdzonych metodach i profesjonalnym wykonaniu.

O naszych usługach

Do każdej wykonywanej usługi dedykujemy pracownika wyspecjalizowanego w danej dziedzinie remontowej. Nasi pracownicy dzięki szkoleniom i rozwijaniu swoich umiejętności w wąskim zakresie są specjalistami w wykonywaniu swoich obowiązków. W zakresie naszych usług znajdują się m.in. prace glazurnicze, malowanie, montaż ogrodzeń i związanych z nim elementów, prace brukarskie, usługi dekarskie, ocieplanie budynków, układanie podłóg, prace instalacyjne, murowanie i tynkowanie, prace porządkowe.

Jak pracujemy?

Zlecenia są dla nas wyzwaniami, które perfekcyjnie realizujemy. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i z chęcią uzyskania jak największej satysfakcji naszych klientów. Odpowiedni proces przyjmowania zlecenia ułatwia nam ustalenie reguł, czasu i zakresu pracy oraz kosztów, czyli elementów, których zawsze się trzymamy, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Proces zlecenia

Poniżej znajduje się 6 prostych kroków, które pozwolą na metamorfozę Twojego domu!

Etapy:
01
Kontakt
Już przed pierwszym słowem "słucham" zaczyna się nasz kontakt z Państwem (właśnie na tej stronie), który trwa nawet po zakończeniu zlecenia. Dbamy o stały kontakt, ponieważ każde zlecenie jest inne i staramy się aby skrupulatnie zbadać Twoje oczekiwania, a po zakończonych pracach upewnić się, że wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami.
02
Wycena
Określenie zakresu i sposobu wykonania usługi oraz ewentualne ustalenie funkcjonalności budynku. Zazwyczaj jest to etap bezpłatny, ponieważ dokładne ustalenie powyższych rzeczy umożliwia dopiero wycenę projektu i stworzenie harmonogramu.
03
Harmonogram usługi
Utworzony harmonogram zlecenia przekazujemy do aprobaty klienta, który powinien podpisać zlecenie. Jeżeli otrzymamy całkowitą odmowę autoryzacji, utworzony harmonogram kosztuje 80 zł netto i jest pozostawiany klientowi. W przypadku odmowy częściowej, ustalamy nowy zakres prac, a cena obu kosztorysów jest wliczana do kwoty wykonani usługi.
04
Przystąpienie do wykonania zlecenia
Do wykonania zlecenia przystępujemy niezwłocznie po ich przyjęciu i zgodnie z ustalonym terminem, a samo zlecenie wykonujemy z najlepiej pojętym interesem klienta.
05
Odbiór prac
W momencie kiedy obie strony uznają, że usługa jest gotowa odbywa się oficjalne oddanie prac. Oczywiście na wszystkie prace otrzymują Państwo gwarancję.
06
Rozliczenie
Po wykonaniu całości prac pobieramy ustalone wynagrodzenie, jednak dla małych i średnich zleceń pobieramy wcześniej zaliczkę. Dla dużych zleceń obowiązuje płatność za ustalone wcześniej etapy.