Referencje

Komfort

“Dzięki profesjonalnej usłudze, którą otrzymałem od firmy Build Dream, czas wykonania remontu skrócił się o prawie 30% w ciągu miesiąca. Dziękuję!”

Janusz Supierz

Właściciel niewielkiej posesji

“Realizacja projektu wymagała dużego zaangażowania ze strony Wykonawcy ze względu na nieszablonowe rozwiązania wykorzystane we wnętrzu starego budynku, w którym chcieliśmy zachować już istniejące elementy. Niniejszym udzielamy pełnych referencji dla Build Dream jako rzetelnego i solidnego partnera”

Marek Zieliński
Prezes firmy www.monta.pl
Oszczędność

“Dzięki szczegółowej wycenie i pracy według stworzonego harmonogramu zakupiłem materiały, które naprawdę były mi niezbędne, a cały remont kosztował mniej o ponad 2000 zł niż u innych fachowców”

Krzysztof Sieradzan

Właściciel gospodarstwa sadowniczego

“Jakość wykonanych prac szła w parze z niskimi kosztami, co wyjątkowo mnie ucieszyło. Polecam firmę Build Dream jako godnego partnera do każdego powierzonego zadania”

Janusz Morawski
Właściciel firmy Serwis ASO Morawski
Profesjonalna i uprzejma obsługa

“Nigdy nie zdarzyło mi się aby firma Build Drem zostawiła mnie na lodzie. Wszystko mi wytłumaczyli dokładnie i powoli dzięki czemu wpadłem na kilka dodatkowych pomysłów, które wykorzystałem w nowym mieszkaniu”

Małgorzata Serwatko

Właścicielka mieszkania w Warszawie

“Poza miłą i kulturalną obsługą, zwróciliśmy szczególną uwagę na indywidualne podejście. Wcześniej korzystaliśmy z innych firm, ale dopiero w czasie prac wykończeniowych zrozumieliśmy, co oznacza profesjonalizm! Poleciliśmy już firmę BuildDream naszym znajomym, a sami z pewnością skorzystamy ponownie z ich usług”

Grzegorz Kowalczyk

Kierownik serwisu www.nissan.japanmotors.pl