FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pytanie 1.
Jaki jest średni koszt remontu/ usługi?
Odp.
Znając wymiary domu/ mieszkania można we własnym zakresie policzyć koszt całkowity remontu. Warto jednak skorzystać z darmowej wyceny, którą wykonamy dla Ciebie przed przystąpieniem do prac. Dzięki takiej konsultacji będziesz mógł również określić dokładny czas prac oraz otrzymać szczegółowy harmonogram prac i potrzebnych materiałów.
Pytanie 2.
Czy podczas remontu będzie bałagan?
Odp.
Bałaganu można uniknąć! Należy jednak odpowiednio zaplanować pracę i usunąć z mieszkania elementy, które będą przeszkadzały i są po prostu zbędne. Używając odpowiedniego sprzętu i posiadając odpowiednie doświadczenie można także uniknąć zapylenia pomieszczeń.
Pytanie 3.
W jaki sposób umówić się na wycenę i ile ona kosztuje?
Odp.
Wystarczy zadzwonić! Wycenę wykonany specjalnie na Twoje potrzeby dobierając odpowiednie materiały i konsultując zakres potrzebnych napraw. Jest ona bezpłatna w przypadku aprobaty na wykonanie usługi. Jeżeli jednak zdecydujesz się wykonać prace np. we własnym zakresie, poniesiony koszt wyceny jest jedynie pokryciem naszego czasu dojazdu i kalkulacji i jest podawany przed przyjazdem specjalisty.
Pytanie 4.
Dlaczego powinienem skorzystać z projektu wizualizacji przed wykonaniem usługi?
Odp.
Projekt wizualizacji jest przedstawieniem Twojego nowego domu jeszcze przed rozpoczęciem prac. To przecież najlepszy moment na ewentualne korekty, a może nawet gruntowne zmiany w pomieszczeniach. Koszt jest dostosowywany indywidualnie w zależności od wielkości lokalu, jednak najczęściej wynosi 100 zł – 300 zł.
Pytanie 5.
Wszystkie prace remontowo-budowlane od razu czy na raty?
Odp.
Duży remont najczęściej jest również czasochłonny i rozłożenie go na etapy pozwala mieszkańcom na swobodne zaplanowanie własnego życia, ale przede wszystkim daje możliwość finansowania z bieżących środków bez potrzeby kredytowania prac i materiałów. Z drugiej strony, decydując się na wykonanie wszystkich prac w ciągu i zakupie wielu materiałów możemy liczyć na korzystne rabaty.