Polityka prywatności

Polityka prywatności BuildDream Sp. z o.o.

Witamy w serwisie www.BuildDream.pl należącym do BuildDream Sp. z o.o. Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających nasz serwis internetowy. Prezentowana tu polityka zachowania prywatności ma na celu przedstawienie stosowanych przez nas sposobów gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych, które Państwo mogą podać w trakcie korzystania z naszej witryny.

Prosimy o zapoznanie się z całą treścią polityki prywatności przed skorzystaniem z usług naszej witryny i podaniem jakichkolwiek danych. Bricoman Polska informuje, że dane osobowe otrzymywane za pośrednictwem serwisu internetowego, będą wykorzystywana wyłącznie przez Bricoman w celach handlowych, marketingowych, realizacji transakcji on-line oraz poprawy jakości serwisu i nie będą sprzedawane lub udostępniane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, w racjonalnym zakresie, aby zabezpieczyć dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Państwa do naszej witryny oraz aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem. Sekcje serwisu, w których podawane lub edytowane są dane osobowe są zabezpieczone protokołem szyfrującym.

Należy pamiętać o tym, że żaden przekaz informacji przez Internet nigdy nie jest w pełni bezpieczny czy wolny od błędów. W szczególności komunikat wysłany do lub z niniejszego serwisu internetowego pocztą elektroniczną może być niedostatecznie zabezpieczony.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Gromadzone, w dziennikach logów, dane: nazwa stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP, informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP, adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do serwisu www.bricoman.pl nastąpiło przez odnośnik, informacje o przeglądarce użytkownika, są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem.

Odnośniki do innych stron

Serwis Bricoman Polska zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Sugerujemy, by po przejściu na inne strony internetowe, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisów internetowych Bricoman Polska.

Niepożądane treści

Dbamy o to, aby nasze serwisy internetowe nie zawierały treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej lub innych treści nieetycznych.

Formularz kontaktowy

Użytkownicy serwisu internetowego www.BuildDream.pl mają możliwość zadawania pytań, zgłoszenia problemu lub skontaktowania się z naszymi pracownikami. BuildDream Sp. z o.o. przechowuje korespondencję elektroniczną z użytkownikami serwisu dla celów statystycznych oraz w celu jak najlepszej i najszybszej reakcji na pytania. Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług, informujemy o możliwości kierowania pytań i sugestii z wykorzystanie „Formularza kontaktowego” lub przesłania informacji na adres poczty elektronicznej

Zmiany i uwagi

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu. Wszelkie uwagi dotyczące polityki prywatności oraz funkcjnowania portalu prosimy przesyłąć na poniższy adres poczty elektronicznej

E-mail: lukasz@builddream.pl